Duální stoly Beroun a Severozápad!

11.10.2023

Vydařená konference, kterou v červnu pořádala Magdaléna o.p.s. ve spolupráci s Duálními stoly, inspirovala kolegy z dalších regionů, aby uspořádáním duálních stolů podpořili kvalitu a dostupnost péče pro osoby s duální diagnózou. 

Nové skupiny odborníků, kteří chtějí diskutovat o odborných tématech a zároveň podpořit síťování pravidelným setkáním u kulatého stolu adiktologie, péče o duševní zdraví a humanitární péče se formují v oblasti Berounska a tzv. "Severozápadu".

Koordinaci skupiny Beroun - Příbram na sebe vzaly kolegyně z Lomikamene, které už delší dobu nasávají podněty v pražské skupině. Pokud jste odborníkem z této oblasti a chcete se ke stolům přidat, můžete kontaktovat Moniku Kleknerovou: monika.kleknerova[a]lomikamen.cz.

Stoly na "Severozápadě", zahrnujícím spádové oblasti Lounska, Žatecka, Kadaňska, Chomutovska a okolí, vznikají pod společnou taktovkou Markéty Němečkové z Agentury pro sociální začleňování (marketa.nemeckova[a]mmr.cz) a Květoslavy Hribikové z PL Petrohrad (kvetoslava.hribikova[a]plpetrohrad.cz). Pokud pracujete v oblastech, kde podporujete klienty s duální dg. v této oblasti, ať už v terénní, ambulantní nebo pobytové službě, můžete se také přidat. 

Obě skupiny ke kulatému stolu pravděpodobně zasednou poprvé v lednu. 

Těšíme se na vaši účast!

© 2020 Duální stoly. Logo a grafika ©Lukáš Bartoň. Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!