Novinky

 

Souhrnná publikace pokrývající definici, diagnostiku, etiologii, prevalenci, modely péče a podpory, specifika jednotlivých služeb od předních českých odborníků (Jiří Dvořáček, Jan Sobotka, Petr Nevšímal a další).

Hostem novoročních duálních stolů byli kolegové z takzvaného FMT - forenzího multidisciplinárního týmu. Popsali, jaká je praxe jejich spolupráce s klienty a pomohli nám porozumět složitostem nařízené ochranné léčby.

Vydařená konference, kterou v červnu pořádala Magdaléna o.p.s. ve spolupráci s Duálními stoly, inspirovala kolegy z dalších regionů, aby uspořádáním duálních stolů podpořili kvalitu a dostupnost péče pro osoby s duální diagnózou.

Na únorových duálních stolech jsme se věnovali tématu evaluace. Příkladem nám byla nedávno proběhlá evaluace v Programu následné péče Kolping v Brně.

Rok 2023 jsme zahájili u kulatého stolu adiktologické a psychiatrické péče, tentokrát pod střechou FOKUSu Břevnov na téma Spolupráce s rodinou. Na tom, že bez blízkých to nejde a že jsou klíčovými partnery v procesu úzdravy našich klientů, jsme se shodli napříč spektrem služeb.

© 2020 Duální stoly. Logo a grafika ©Lukáš Bartoň. Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!