Aktuálně ve službách

05.12.2020

Jak fungují členové skupiny během různýh karanténních opatření? Tady je základní přehled.

Kaleidoskop: Ambulantní služby jedou individuály dle dohody s klientem (osobní, zoom, telefon, atd), skupiny jsou online. Komunita jede, přijímáme klienty, ale máme dlouhou čekačku. Návštěvy nyní jen výjimečně - venku a jen tzv. podpůrné osob. Pohyb mimo komunitu max. ve dvou a do přírody. Po nástupu týden karanténní režim - vlastní pokoj a rouška všude.

CM Progressive: Více-méně standardní režim. Zrušili jsme skupinové aktivity s klienty. Pořád probíhají individuální konzultace, případně asistence. Snažíme se co nejvíce času trávit s klienty venku. Rouškujeme všude a všichni :) Kapacitu na nové klienty do programu máme, tak se na nás klidně obracejte.

 CDZ Podskalí: V podstatě jedeme stále ve stejném rytmu, jen měříme teplotu při vstupu klientům i sobě, roušky povinně, nenabízíme kávu, čaj, pracujeme v terénu i u nás, chodíme do PNB i VFN. Klienty nové přijímáme.

CM SANANIM: v režimu rozpůlení týmu, nanoroušky (doporučuji všem, co si mohou dovolit investici - dají se recyklovat až na 5 dnů, účinnost FFP2 a dá se přes ně dýchat nejlépe, co jsem potkal) s klienty i v týmu. Skupinové socioterapie pozastavené, skupinové terapie v online módu. Individuální setkávání na živo, pokud kolem toho klient nemá nervozity.

ESET - HELP: Omezenou máme v podpoře zaměstnávání kavárnu, Centrum denních aktivit má rizikovou skupinu 55+, tak jsou tam limity klientů 6 lidí a půlí se během dne. CHB a CDZ funguje stejně, jen porady jsou většinou on-line (více lidí). Jinak se měří teplota v admin. centru, roušky povinně. Terén tedy i v PNB funguje, se zájemci se jedná též. Terapie v rámci CDZ funguje reálně. Peer rozjel program o recovery a rozšiřujeme tým na Prahu 22 a přijímáme další kolegy, pohovory děláme kombinovaně.

Napište nám, jak je to u vás, ať mají ostatní přehled!


© 2020 Duální stoly. Logo a grafika ©Lukáš Bartoň. Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!